Bijbaan bediening / bar

Weekend- en vakantiebaan vanaf 15 jaar

Wil je werken op een plek waar het altijd gezellig is? Vind je het fijn om mensen in de watten te leggen? Ben je niet vies van hard werken, en maak je graag nieuwe vrienden voor het leven? Dan is dit je kans! Dit is niet het standaard horeca-bijbaantje wat je vindt bij het restaurant twee straten verder, de Plaza biedt jou veel meer! 

Wat ga je doen als medewerker bar / bediening?

  • Medewerkers bediening/bar gaan aan de slag bij Plaza de Vogel. Hier leer je met een dienblad te lopen en neem je alle bestellingen van de gasten op, maak je de lekkerste drankjes en serveer je overheerlijke gerechten.

Wat bieden we jou?

  • Een super gezellig team met jonge collega’s
  • Het is ook mogelijk om enkele weken bij ons te komen werken of het hele jaar door. Wat jij wilt. Jij geeft aan wanneer je wilt werken.
  • Goed loon boven cao Horeca, Nieuwsgierig neem contact met ons op.
  • Gevarieerd werk / een zomerse werkplek met alleen maar vrolijke mensen in de vakantiechill-modus
  • Slaapplaats als je niet in de buurt woont of geen vervoer hebt naar ons park.
  • Gezellig personeelsfeest
  • Gratis zwemmen en gebruik maken van alle faciliteiten op het park.
  • Mogelijkheid om door te groeien naar andere functies binnen ons park
  • Werken bij een goed georganiseerd familiebedrijf waar kwaliteit, innovatie, betrouwbaarheid en zeker plezier belangrijk zijn.

Wie zoeken wij?

  • Enthousiaste hard werkende medewerkers die onze gasten een fantastische avond willen laten beleven
  • Leergierige, sociale en flexibele medewerkers. Ervaring is een pré, maar is GEEN vereiste. Wij willen je zeker alles leren.
  • Medewerkers vanaf 15 jaar

Ben jij onze nieuwe aanwinst?

Laat dan hieronder je gegevens achter en we nemen contact met je op!

Heb je vragen? Bel of app dan gerust met ons dit kan via 0114681625 of mail naar vacatures@de-vogel.nl of loop eens bij ons binnen.

Solliciteer direct!